Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.Stiliausidejos

Prisijungti | Registruotis

  Prekių grąžinimas ir keitimas

   

  14  dienų apsispręsti

  Bet kurią, internetu įsigytą "Stiliausidejos.lt" prekę, per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus net nenurodant jokios priežasties.

  Per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos bet kurį pirkinį Jūs galite:

  1. Keisti į kitą dydį ar kitą modelį. Galima keisti tiek į pigesnę, tiek į brangesnę prekę negu pirkote. Permoką grąžiname Jums į sąskaitą, o trūkumą galima apmokėti keičiamos prekės pristatymo metu. Pirkimo metu panaudotas nuolaidos kodas prisitaikys ir keičiamai prekei. Rekomenduojame kuo skubiau rezervuoti prekę į kurią norėsite pakeisti el.paštu info@stiliausidejos.lt arba telefonu +37068434040.  Pakeistą prekę kurjeris jums pristatys nemokamai !

  2.Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Grąžinus prekę, pinigai grąžinami 1-2  darbo dienų laikotarpyje nuo grąžintų prekių priėmimo dienos. Svarbu! Transporto išlaidos nėra grąžinamos. Jeigu už prekę mokėjote nuolaidos kuponu, tai grąžinamas kuponas, bei papildomai sumokėta suma. Dovanų kuponai į grynuosius pinigus nėra keičiami.

   

  Prekės grąžinimo / keitimo sąlygos

  Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  1.Prekė negali būti devėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradusi savo vertės.

  2.Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.

  3.Privaloma užpildyti ir atsiųsti prekės grąžinimo prašymą kartu su preke. (atsisiųsti)

  4.Grąžinamas ar keičiamas prekes siųskite gavėjui: UAB Stiliaus idėjos.  Adresas:  Šilutės pl. 2 - 410, Klaipėda LT91111

  Prekes siųskite registruotu paštu (tuomet paštas išduos jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus, bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų. Už neregistruotos siuntos dingimą neatsakome ) 

   

  Jeigu kils neaiškumų susisiekite su mumus el. paštu info@stiliausidejos.lt arba telefonu +37068434040


  Aktai reglamentuojantys prekių grąžinimą

  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;

  Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.


   Grąžinimo / keitimo prašymas  (atsisiųsti)