Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.Stiliausidejos

Prisijungti | Registruotis

  Kokius drabužius pasirinkti važiuojant atostogauti?

  By stiliausidejos.lt 2013 m. liepos 16 d. Komentuoti Žiūrėti komentarus

  Vasara – atostogų, karštų orų metas, tad nenuostabu, kad dauguma atostogauti renkasi būtent šiuo laikotarpiu. Atostogas kiekvienas renkasi pagal savo poreikius: kaimo turizmo sodybose, prie ežerų, užsienio ar Lietuvos kurortuose. Turbūt ne vienas poilsiautojas, besikraudamas lagaminą, susiduria su problema, ką pasiimti? Kokius drabužius rinktis, kad jaustumėtes patogiai, o tuo pačiu stilingai ir seksualiai?

  Važiuojant į kurortą, siūloma susidaryti svarbiausių drabužių sąrašą, kuriame būtų tokie drabužiai, iš kurių lengvai pasidarytumėte skoningus derinukus, taip išvengsite perkrauto, sunkaus  lagamino. Jo turinį šią vasarą turėtų sudaryti:

  ŠORTAI – praktiškas vasaros rūbelis, tinkamas tiek į paplūdimį, tiek aktyvioms, sportinėms pramogoms. Svarbu, kad šortukai būtų medvilninės arba lininės medžiagos, kad praleistų kuo daugiau oro ir oda neprakaituotų. Tai galioja ir kitiems drabužiams vykstant atostogauti.

  sortai

   

  PALAIDINĖ – privalomas drabužėlis vykstant atostogauti, jį galėsi devėti įvairiai leisdamos savo laisvalaikį ir jis tiks bet kur, galėsite puikiai jas derinti tiek su kelnėmis, tiek su sijonais ar šortais. Optimaliausia vežtis 2-3 palaidines, iš anksto suderinus jas su turimais kitais drabužėliais.

   

   

  SUKNELĖ – be abejo, tai pagrindinis vasaros drabužis, kurį į atostogas pasiima kiekviena mergina. Suknelę reikėtų rinktis pagal savo poreikius, figūros tipą. Šią vasarą madingos tiek maxi, tiek mini suknelės, labiau akcentuojamos ryškios jų spalvos, o tai ypač svarbu atostogų metu, kai tikrai nesinori likti nepastebėtai.

   

  MEGZTINIS – bent vieną megztuką į atostogas privalu pasiimti. Niekada negali nuspėti orų, net jei  prognozės ir palankios jūsų atostogoms, be to, jis puikiai pravers vėsesnėmis naktimis vaikštant pajūriu.

   

  Taigi, svarbu atminti, kad į kelionę nebūtina pasiimti viso savo spintos turinio, pakaks poros palaidinių, šortukų, sijono, suknelės ir megztuko šaltesniems vakarams. Žinoma, tai priklauso ir nuo jūsų atostogų trukmės, gali būti, kad šis sąrašiukas padvigubės..

  Dalintis
  Komentuoti
  2 komentarų
  Air-max 2017 m. birželio 30 d. at 08:45 Atsakyti
  Kedai, kedai ir dar kartą kedai. Na dar basutės :)
  Panašių patarimų rasite ir https://air-max.lt
  Irena 2018 m. gegužės 14 d. at 08:59 Atsakyti
  Labai gražios ir stilingos palaidinės!! Puikiai tiks betkokiu metų laiku! https://bestdress.lt/28-palaidines