Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.Stiliausidejos

Prisijungti | Registruotis

  Stiliaus patarimai "apvalutėms"

  2013 m. birželio 14 d. Komentuoti Žiūrėti komentarus

  Visame pasaulyje jau seniai ant podiumų lipa įvairių figūrų manekenės, belieka sulaukti kol tai pasieks ir mūsų Lietuvą. „Apvalutės“ nuo šiol gali dėvėti viską, ką tik užsigeidžia, nebeliko standartų ir ribų, kurios draustų sijonus, horizontalius dryžius ar ryškiaspalvius drabužius.

  Netgi šią vasarą madingos top maikutės (dengiančios tik krūtinę) taip pat gali būti dėvimos stambesnių merginų. Sakysite, kaip taip įmanoma? Jas reikia derinti su sijonu aukštu liemeniu, jis taip pat turėtų būti iki kelių, tai optimalus sijonų ar suknelių ilgis apvalutėms.

  Seniau buvo gajus mitas, kad didesnį dydį nešiojančios merginos ir moterys privalo dėvėti tamsių spalvų drabužius, nes jie lieknina. Tiesos tame yra, tačiau su ryškiais, vasariškais drabužiais apvalutės atrodys dar įspūdingiau, svarbu nekrauti ant savęs vaivorykštės spalvų rinkinio. Šio figūros sudėjimo tipo atstovės turėtų rinktis vienos ar dviejų, trijų spalvų derinius.

  Šią vasarą madingiausios spalvos: koralinė, mėtinė, oranžinė, balta, mėlyna, žalia. Jos ir turėtų dominuoti apvalių merginų drabužių spintoje. Elektroninė parduotuvė stiliausidejos.lt kaip tik turi platų šių spalvų drabužių asortimentą.

  Apvalutėms šią vasarą tiesiog būtina įsigyti visų taip mylimą maxi ilgio suknelę. Dažnai girdžiu, kad stambesnės moterys galvoja atrodysiančios kaip besilaukiančios su tokio tipo suknelėmis, tačiau anaiptol taip nėra. Žemaūgėms apvalutėms prie maxi suknelės vertėtų derinti basutes su nemaža platforma ar masyviu kulnu, taip figūra atrodys grakštesnė, atrodysite lieknesnė.

  Aukštaūgės apvalutės gali rinktis žemapades basutes per pirštą. Suknelių raštai gali būti marginti gėlėmis, tačiau svarbu, kad raštai būtų stambūs, o ne puošti smulkiomis gėlytėmis ar kitais smulkiais papuošimais

  Šios vasaros topas, taip pat puikiai tinkantis apvalutėms, yra „bodycon“ tipo aptemptos suknelės. Priekyje jos būna  kitokios spalvos, nei nugarinė ir šoninės suknelės dalys, taip sukuriamas lieknumo efektas ir mergina akimirksniu „netenka“ mažiausiai 5kg. Svarbu išsirinkti tinkantį dydį, nes jei suknelė bus pernelyg aptempta, gali atsirasti atvirkštinis efektas.

  Dalintis
  Komentuoti
  4 komentarų
  sutema 2016 m. rugsėjo 21 d. at 07:27 Atsakyti
  Šiuo metu Lietuvoje taip pat jau yra dideli dydziai . Tai yra pagirtina, kadangi ir apkūniems žmonėms norisi gražiai apsirengti.

  Dydis 2016 m. gruodžio 27 d. at 15:28 Atsakyti
  Super straipsnis. Ačiū. Tik kartais kyla klausimas ypač jei noriu surasti tinkamo dydžio vestuvinę suknelę. Gal užsisakyti http://www.vilniausatelje.lt/tag/vestuviniu-sukneliu-siuvimas/
  Irena 2018 m. gegužės 16 d. at 10:55 Atsakyti
  Nežinau... aš esu apvali moteris ir su suknelėm sunkiai draugauju... Idėjos ir mintys geros, bet kelnes internetu moterims geriau pirksiu, nei eisiu su suknele ir jausiuosi nepatogiai....
  Irena 2018 m. gegužės 16 d. at 10:56 Atsakyti
  Na bendriau gal dar čia juodos suknelės visai nieko... https://bestdress.lt/69-juodos-sukneles