Loading..
Processing... Please wait...

Product was successfully added to your shopping cart.Prisijungti | Registruotis

  Apie parduotuvę

  Interneto parduotuvė Stiliausidejos.lt yra skirta moterims, mėgstančioms išskirtinius drabužius, kokių nerasite įprastose parduotuvėse.

  Moterys drabužius renkasi itin kruopščiai kiekvienai progai, todėl čia rasite patogius ir elegantiškus drabužius kasdienai, puošnius ir prabangius vakarui, net seksualius gundančius miegui.

  Mes padėsime taupyti Jūsų laiką, bei pinigus!

  Stiliaus idėjos, UAB  yra oficialūs atstovai įvarių drabužius gaminančių kompanijų, todėl tai leidžia garantuoti ne tik kokybę, drabužių asortimentą, bet ir siūlyti itin patrauklias kainas.

  Pirkti internetu yra itin patogu ir praktiška: naršydamos internete net neišeinant iš namų Jūs patogiai ir neskubant išsirinksite prekes, dar ir spėsite pasitarti su draugėmis.  Be to, jūs būsite garantuota, kad tokiu nevilkės kas antra moteris gatvėje. Nurodysite, kur norite gauti savo pirkinį (pavyzdžiui į darbovietę) ir kelių dienų bėgyje džiaugsitės nauju rūbu.

  Mūsų pagrindiniai tikslai

  Užsakymo vykdymo greitis :

  Visos parduodamos prekės (100%) yra mūsų sandėlyje ir yra supakuojamos per 20-30 minučių po užsakymo, bei pristatomos pirkėjui greičiau nei per 48valandas (darbo dienomis)

  Profesionalus ir opertatyvus aptarnavimas :

  Darbo dienomis 97 % visų užklausimų el. paštu atsakoma greičiau nei per 1 valandą.  

  Kokybiškos prekės :

  Kokybiški rūbai vienas kertinių įmonės tikslų, todėl atidžiai tikrinime prekių kokybę.

  Visgi, jeigu rūbas jums nepatiko ar netiko. Per 14 dienų klientui suteikiama galimybė jį grąžinti ir atgauti pinigus, nenurodant jokios priežasties

  Saugumas :

  UAB Stiliaus idėjos įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir jai suteiktas Asmens duomenų valdytojo statusas

  Apie įmonę

  UAB Stiliaus idėjos vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą rūbais Baltijos šalyse, bei valdo vieną didžiausių internetinių drabužių parduotuvių Lietuvoje www.stiliausidejos.lt

  Įmonei taip pat priklauso Latvijos bendrovė "Style ideas group, SIA", kuri Latvijoje valdo drabužių parduotuves "Stila idėjas"

  UAB Stiliaus idėjos yra Lietuvos elektroninės komercijos asociacijos narys.

   

  Rekvizitai :

  UAB Stiliaus idėjos

  Adresas : Šilutės pl.2-410, Klaipėda

  Įmonės kodas : 302548023

  PVM kodas : LT100005648316

  Telefonas: +37068434040 

  El.paštas : info@stiliausidejos.lt

  A/s LT207300010131348269 ; AB Swedbank